Drejtpërdrejt nga konferenca "Drejtësia 2020" - Bota Sot
Drejtpërdrejt nga konferenca "Drejtësia 2020"

Aktuale

Drejtpërdrejt nga konferenca "Drejtësia 2020"

Më: 23 janar 2019 Në ora: 14:51
Abelard Tahiri

Bordi në kuadër të agjendës "Drejtësia 2020", i përbërë nga Ministri i Drejtësisë, Kryesuesi i Këshillit Gjyqësor të Kosovës, Kryesuesi i Këshillit Prokurorial të Kosovës, Ambasadorja e EULEX-it dhe përfaqësues nga Ambasada Amerikane, po mbajnë konferencë për media.

Pas pak video...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...