Drejtpërdrejt nga konferenca "Drejtësia 2020"

Aktuale

Drejtpërdrejt nga konferenca "Drejtësia 2020"

Më: 23 janar 2019 Në ora: 14:51
Abelard Tahiri

Bordi në kuadër të agjendës "Drejtësia 2020", i përbërë nga Ministri i Drejtësisë, Kryesuesi i Këshillit Gjyqësor të Kosovës, Kryesuesi i Këshillit Prokurorial të Kosovës, Ambasadorja e EULEX-it dhe përfaqësues nga Ambasada Amerikane, po mbajnë konferencë për media.

Pas pak video...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat