Hoti: Koalicioni PAN po rrezikon çdo gjë që kemi arritur deri më sot - Bota Sot
Hoti: Koalicioni PAN po rrezikon çdo gjë që kemi arritur deri më sot

Aktuale

Hoti: Koalicioni PAN po rrezikon çdo gjë që kemi arritur deri më sot

Më: 31 janar 2019 Në ora: 14:13
Avdullah Hoti

Shefi i grupit parlamentar të  LDK-së, Avdullah Hoti, ka thënë se koalicioni PAN duhet të ndalet dhe se ai çdo gjë që është arritur deri më sot.

“Nuk ka orientim shtetndërtues, por ka unitet vetëm për të mbetur në pushtet.  Ky koalicion po rrezikon çdo gjë që kemi arritur deri më sot. Ky koalicion po e kthen perceptimin e Kosovës si vend me korrupSion në rritje. Zgjedhjet janë të domosdoshme për të ndalur këtë dëm që po i bëhet shtetit të Kosovës”, ka thënë Hoti në rrjetin social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...