Gashi në takim me Aderholt - Bota Sot
Gashi në takim me Aderholt

Aktuale

Gashi në takim me Aderholt

Nga: E.K Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 19:27
Robert Brown Aderholt & Arben Gashi

Arben Gashi deputet nga radhët e LDK-së, në një postim në facebook ka treguar se ishte në takim me Robert Brown Aderholt. Ai ka thënë se interesimi i kongresminit për çështjen Shqiptare dhe për Kosovën është shumë i rëndësishëm.

Postimi i plotë:

Sot kishim nje takim shume te rendesishem me Robert Brown Aderholt, interesimi i tij per çeshtjen Shqiptare dhe per Kosoven eshte shume i rendesishem per ne. 
Si kongresmen eshte bashke kryesues nga radhet e republikanve, se bashku me kongresmenin Engel (Demokrat) kryesojne grupin per ceshtjet Shqiptare ne kongres.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...