Ngjela: Pse Vuçiç nuk flet për shkëmbim territoresh? - Bota Sot
Ngjela: Pse Vuçiç nuk flet për shkëmbim territoresh?

Aktuale

Ngjela: Pse Vuçiç nuk flet për shkëmbim territoresh?

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 10:30
Spartak Ngjela

Avokati i njohur Spartak Ngjela i ftuar në "360 Gradë", tha se Presidenti i Kosovës synon destabilitet duke folur për shkëmbim territoresh.

Pjesë nga biseda: 

Ngjela: Ky Thaçi që flet për korrigjim kufijsh, po Vuçiç nuk flet fare. Ka fituar luftën ky, ka qenë partizan. Vuçiç thotë unë nuk di gjë fare. Ky vjen vërdallë dhe flet për shkëmbim territoresh. E kanë për destabilitet. Pse nuk flet presidenti serb? Fare! Ç'janë këta rrangallë historikë. Më flet ky sikur të jetë pronar i vendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...