Thaçi takon presidentin Ilir Meta - Bota Sot
Thaçi takon presidentin Ilir Meta

Aktuale

Thaçi takon presidentin Ilir Meta

Nga: Z.B Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 13:47
Hashim Thaçi dhe Ilir Meta

Presidenti, Hashim Thaçi, përmes një postimi në rrjetin social Facebooka bërë të ditur se , është takuar më presidentin e  Shqipërisë, Ilir Meta përcjell “Bota sot”.

Thaçi shkruan se, në prag të 11 Vjetorit të Pavarësisë, e falënderova presidentin Meta dhe Shqipërinë për kontributin e jashtëzakonshëm për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës

Postimi i plotë:

Takimin e parë në Konferencën e Sigurisë në Munih e zhvillova me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Metën. Në prag të 11 Vjetorit të Pavarësisë, e falënderova presidentin Meta dhe Shqipërinë për kontributin e jashtëzakonshëm për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës. HTH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...