Dy kopertina të gazetës “Bota sot” në zyrën e kongresmenit Eliot Engel

Aktuale

Dy kopertina të gazetës “Bota sot” në zyrën e kongresmenit Eliot Engel

Nga: N.Sh. Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 12:16
Eliot Engel

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka publikuar një fotografi nga zyrat e kongresmenit Eliot Engel.

“Një kujtim i paharrueshëm nga zyra e kongresmenit Eliot Engel”, shkruan presidenti shqiptar, transmeton gazeta “Bota sot”.

Por, më e veçanta që bie në sy, këtu është se shihen dy kopertina të gazetës kombëtare “Bota sot” në zyrën e kngresmenit dhe mikut të madh të shqiptarëve Eliot Engel.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat