Veseli prezanton Kosovën në forumin botëror të investitorëve në Turqi

Aktuale

Veseli prezanton Kosovën në forumin botëror të investitorëve në Turqi

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 08:45
Kadri Veseli

Veseli atje do të prezantojë potencialin për investime të huaja në Kosovë para më shumë se 200 investitorëve të cilët janë pjesë e rrjetit më të madh të investitorëve global G20.

Në këtë forum i cili do të mbahet të hënën në Stamboll, marrin pjesë liderë politik të veneve të ndryshme të Europës.

Në këtë forum Kryeparlamentari Kadri Veseli dhe presidentja e Kroacisë Kolonda Grabar – Kitaroviq do të jenë folës kryesorë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat