Haradinaj bënë homazhe në Gllogjan - Bota Sot
Haradinaj bënë homazhe në Gllogjan

Aktuale

Haradinaj bënë homazhe në Gllogjan

Nga: Z.B Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 15:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Kryeministri I Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ka bërë homazhe në Gllogjan, përcjell “Bota sot”.

Ai tha se, në nderim të sakrificës sublime të dëshmorëve e heronjve, të cilët vlerat e lirisë dhe atdheut i vendosen mbi gjithçka tjetër.

Postimi i plotë:

Në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, sot në Gllogjan për homazhe, në nderim të sakrificës sublime të dëshmorëve e heronjve, të cilët vlerat e lirisë dhe atdheut i vendosen mbi gjithçka tjetër. Lavdi e përjetshme!RH

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...