Gjenerallejtënant Rama sot raporton para Komisionit për Punë të Brendshme - Bota Sot
Gjenerallejtënant Rama sot raporton para Komisionit për Punë të Brendshme

Aktuale

Gjenerallejtënant Rama sot raporton para Komisionit për Punë të Brendshme

Më: 8 mars 2019 Në ora: 07:30
Gjenerallejtënant Rrahman Rama

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Gjenerallejtënant Rrahman Rama sot do të paraqitet para Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Gjenerallejtënant Rama do të shpalosë raportin vjetor të punës për vitin 2018.

Ky raportim është planifikuar të mbahet sot në ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...