Ish-producenti i ZDF tregon tmerrin që pa në Prekaz - Bota Sot
Ish-producenti i ZDF tregon tmerrin që pa në Prekaz

Aktuale

Ish-producenti i ZDF tregon tmerrin që pa në Prekaz

Më: 10 mars 2019 Në ora: 20:52
Prekaz

Ish-producenti i televizionit shtetëror gjerman ZDF, tregoi për tmerrin që e kishin kryer forcat serbe në Prekaz.

Erlind Kadriu ishte dëshmitar i varrimit të familjes Jashari dhe tregoi se kush e organizoi varrimin dhe si krye ceremonia mortore e tyre.

Kadriu i cili ishte i vetmi shqiptar në ekipin e televizionit ZDF, ka treguar se çfarë i kanë thënë kolegët e tij serbë për këtë ngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...