Richad Moore: Kam sjellë një mesazh të veçantë, do t’ia them Haradinajt në takim - Bota Sot
Richad Moore: Kam sjellë një mesazh të veçantë, do t’ia them Haradinajt në takim

Aktuale

Richad Moore: Kam sjellë një mesazh të veçantë, do t’ia them Haradinajt në takim

Më: 13 mars 2019 Në ora: 12:14
Richad Moore dhe Ramush Haradinaj

Drejtori i Përgjithshëm për Çështje Politike në Ministrinë e Jashtme të Mbretërisë së Bashkuar, Richard Moore është përgjigjur  kur është pyetur se a ka sjellë ndonjë mesazh nga Londra.

Moore ka thënë se ka një mesazh të veçantë por që atë do t’ia thotë Ramush Haradinajt në takim.

Zyrtari britanik e ka dhënë këtë përgjigje derisa është takuar me kryeministrin Ramush Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...