Shesheli paralajmëron: Plani për vrasjen e Vuçiqit është në rrjedhë e sipër - Bota Sot
Shesheli paralajmëron: Plani për vrasjen e Vuçiqit është në rrjedhë e sipër

Aktuale

Shesheli paralajmëron: Plani për vrasjen e Vuçiqit është në rrjedhë e sipër

Nga: F.B. Më: 18 mars 2019 Në ora: 09:39
Vojsllav Sheshel

Lideri i radikalëve serbë, Vojsllav Sheshel ka leshura një “informatë” shumë shqetësuese se “Plani për vrasjen e Vuçiqit është në rrjedhë e sipër”!, shkruan “Kurir”, transmeton “Bota Sot”.

Protestat në Beograd si dhe konflikti i lehtë sporadik mes protestuesve dhe policisë kanë ndikuar në rrethana të vështira dhe rrezikun për eskalim, ndërsa Shesheli ka thënë se ka plan për vrasjen e presidentit të Serbisë.

Sheshel ka thënë se asnjëherë nuk ka parë dhunë të tillë dhe se “sharra motorike” është shumë më e rrezikshme  se revolja në tollovi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...