Ky është personi i vrarë në Lipjan - Bota Sot
Ky është personi i vrarë në Lipjan

Aktuale

Ky është personi i vrarë në Lipjan

Nga: D.RR Më: 21 mars 2019 Në ora: 08:26
Florent Ahmetaj

Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme në qytetin e Lipjanit ndodhi një vrasje në një kazino . I vrari është një 36 vjeçar nga fshati Rrezallë e Skenderajit.

Personi i vrarë është Florent Ahmetaj.

Ai u gjet i vdekur në vendin e punës. Policia e Kosovës në raportimin e saj  tha se dyshohet që vrasja ka ndodhur pas një grabitje në kazinon ku ishte duke punuar i ndjeri.

Autoritetet janë në kërkim të identifikimit të personit që e ka kryer vrasjen dhe po shpresojnë që së shpejti do ta sjellin atë para drejtësisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...