Si u emocionua mysafiri italian që vizitoi familjen Rugova - Bota Sot
Si u emocionua mysafiri italian që vizitoi familjen Rugova

Aktuale

Si u emocionua mysafiri italian që vizitoi familjen Rugova

Nga: N.Sh Më: 25 mars 2019 Në ora: 09:43
Mysafiri italian në familjen Rugova

Bashkëpunëtori i presidentit historik, dr. Ibrahim Rugova, Adnan Merovci ka treguar për emocionin e mysafirit italian i cili ka vizituar familjen e presidentit historik, dr. Ibrahim Rugovës.

Merovci përmes një postimi në Facebook, thotë se, dr. Luka Di Poli, intelektual dhe autor i librave për presidentin Rugova ka vizituar familjen Rugova ku thotë se kishin vështirësi me emocionet e mysafirit nga Italia që asnjëherë nuk e ka takua Rugovën, por fliste sikur të ishte rritë me të.

“Ditë më parë në vizitë te familja e Presidentit RUGOVA me Dr. Luka DI POLI, intelektual dhe autor i librave për Presidentin RUGOVA dhe Monsinjor Lush GJERGJI!

Kishim vështirësi me emocionet e mysafirit nga Italia i cili asnjëherë s’e ka takua Presidentin RUGOVA dhe fliste sikur t’ishte rritë me te!”, shkruan Merovci.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...