Haradinaj: Drejt Evropianit të pamposhtur - Bota Sot
Haradinaj: Drejt Evropianit të pamposhtur

Aktuale

Haradinaj: Drejt Evropianit të pamposhtur

Më: 25 mars 2019 Në ora: 22:52
Foto

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, e përcolli nga afër ndeshjen Kosovë-Bullgari, kualifikuese për në Euro 2020.

Kjo ndeshje u mbyll me barazim dhe ky barazim Kosovës ia siguroi një pikë drejt rrugës së saj për në Evropian.

Pas përfundimit të kësaj ndeshje, kryeministri Haradinaj në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ka shkruar se ishte një lojë brilante e lojtarëve të kombëtares së Kosovës.

Postimi i plotë i Haradinajt pa ndërhyrje:

Lojë briliante e djemve tanë në një atmosferë të jashtëzakonshme.

Drejt Europianit të pamposhtur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...