Hoxhaj e Seferi në përkrahje të eurodeputetit gjerman - Bota Sot
Hoxhaj e Seferi në përkrahje të eurodeputetit gjerman

Aktuale

Hoxhaj e Seferi në përkrahje të eurodeputetit gjerman

Më: 28 mars 2019 Në ora: 20:25
Foto

“Sapo filloi gatimi në Bayern, duke shërbyer shumë përkrahës të politikanit të njohur Marcus Ferber të CSU në Gjermani, i cili garon për një mandat tjetër në Parlamentin Evropian. Një organizim i jashtëzakonshëm nga biznesmeni njohur kosovar Ilir Seferi”, ka shkruar Hoxhaj në Facebook.

Ilir Seferi është njëri nga biznesmenët më të njohur shqiptarë në fushën e gastrnomisë, ndërsa është i njohur edhe për aktivitetin e tij në përkrahje të politikanëve të lartë gjermanë dhe forcimin e miqësisë shqiptaro-gjermane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...