Ministri Shala raporton sot në komision - Bota Sot
Ministri Shala raporton sot në komision

Aktuale

Ministri Shala raporton sot në komision

Më: 5 prill 2019 Në ora: 07:21
Endrit Shala

Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike, do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Sipas njoftimit për media, është i ftuar për të raportuar ministri i Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...