Sot mblidhen ambasadorë e kryetarët e komunave të Luginës - Bota Sot
Sot mblidhen ambasadorë e kryetarët e komunave të Luginës

Aktuale

Sot mblidhen ambasadorë e kryetarët e komunave të Luginës

Më: 5 prill 2019 Në ora: 07:43
Kryetarët e komunave të Luginës

Nën organizimin e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, sot do të mbahet takimi me ambasadorët e Shqipërisë, Maqedonisë dhe Malit të Zi në Republikën e Kosovës.

Sipas njoftimit për media nga komuna e Gjilanit,  të pranishëm do të jenë edhe kryetarët e komunave të regjionit lindje lidhur me bashkëpunimin ekonomik.

Takimi do të mbahet në Prevallë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...