Djali i Sami Lushtakut bën bashkë priftin dhe hoxhën - Bota Sot
Djali i Sami Lushtakut bën bashkë priftin dhe hoxhën

Aktuale

Djali i Sami Lushtakut bën bashkë priftin dhe hoxhën

Nga: H.O. Më: 10 prill 2019 Në ora: 11:50
Mergim Lushtaku, Don Lorenc Sopi dhe Hoxhë Blerim Musliu

Mergim Lushtaku, deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, njëherit edhe djali i Sami Lushtakut, në një foto të publikuar ditë më parë në rrjetet sociale, shihet se ka bërë bashkë një prift dhe një hoxhë, derisa pinë kafe bashkë me të.

“Një kafe e mëngjesit me prijësit fetarë në Klinë, Don Lorenc Sopi dhe Hoxhë Blerim Musliu”, shkruan Lushtaku në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...