Adem Grabovci flet pas aksidentit - Bota Sot
Adem Grabovci flet pas aksidentit

Aktuale

Adem Grabovci flet pas aksidentit

Më: 11 prill 2019 Në ora: 23:09
Adem Grabovci

Ish-deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovci, është deklaruar pas aksidentit të sotëm në Gjurgjicë, respektivisht tek udhëkryqi Prizren-Pejë-Prishtinë.

Grabovci nëpërmjet telefonit tha se aksidenti ka kaluar pa pasoja.

“Ka qenë një aksident i vogël dhe pa pasoja”, ka deklaruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...