Sot shqyrtohet kërkesa për gjendjen ne Telekomin e Kosovës - Bota Sot
Sot shqyrtohet kërkesa për gjendjen ne Telekomin e Kosovës

Aktuale

Sot shqyrtohet kërkesa për gjendjen ne Telekomin e Kosovës

Më: 12 prill 2019 Në ora: 07:25
PTK

Kuvendi I Kosovës sot vazhdon seancën planare.

Një ndër pikat e rendit të ditës së kësaj seance është edhe shqyrtimi i kërkesave të Komisionit Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala, për zgjatjen e mandatit dhe për emërimin e zëvendskryesuesit të këtij Komisioni Hetimor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...