Veseli takon qytetarët e Rahovecit, ankohen për trasenë e Autostradës së Dukagjinit - Bota Sot
Veseli takon qytetarët e Rahovecit, ankohen për trasenë e Autostradës së Dukagjinit

Aktuale

Veseli takon qytetarët e Rahovecit, ankohen për trasenë e Autostradës së Dukagjinit

Nga: Z.B Më: 12 prill 2019 Në ora: 11:53
Pamje nga takimi

Kryetari i Kuvednit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar një grup të qytetarëve të Rahovecit, të cilët shprehën shqetësimet e tyre për trasenë e Autostradës së Dukagjinit, përcjell “Bota sot”.

Veseli përmes një postimi në Facebook ka shkruar se “Sot takova një grup të qytetarëve të Rahovecit, të cilët shprehën shqetësimet e tyre për trasenë e Autostradës së Dukagjinit. Zëri i tyre duhet dhe do të dëgjohet në mënyrë që projektet e mëdha të mos anashkalojnë asnjë qytet, si dhe të ruajnë vlerat e potencialet natyrore”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...