PSD mban konferencë për media - Bota Sot
PSD mban konferencë për media

Aktuale

PSD mban konferencë për media

Më: 15 prill 2019 Në ora: 07:36
Visar Ymeri

Partia Socialdemokrate do të mbajë sot një konferencë për media.

Në këtë konferencë pritet të flasë nënkryetari dhe deputeti Visar Ymeri.

Konferenca zhvillohet tek selia e PSD-së në lagjen Arbëria me fillim nga ora 14:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...