Deputeti që mban foton e Agim Ramadanit tek ulësja në Kuvend - Bota Sot
Deputeti që mban foton e Agim Ramadanit tek ulësja në Kuvend

Aktuale

Deputeti që mban foton e Agim Ramadanit tek ulësja në Kuvend

Më: 15 prill 2019 Në ora: 12:17
Deputeti që mban foton e Agim Ramadanit tek ulësja në Kuvend

Para pak ditësh u shënua 20 vjetori i rënies heroike të Agim Ramadanit.

Por, për Daut Haradinajn vepra e ish-komandant Katanës është e gjallë dhe figura e tij është e pavdekshme.

Për këtë, deputeti i AAK-së e mbanë fotografinë e tij tek ulësja në Kuvendin e Kosovë. E kapur tek foltorja e Haradinajt, fotografia e Agim Ramadanit tërheqë vëmendjen e radhës së deputetëve.

Të martën e kaluar Haradinaj ishte në Koshare për të kujtuar ish-mikun e luftës të cilin e quajti ferri dhe tmerri i ushtrisë serbe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...