Çfarë i kërkoi polici, djali i një martiri, Vasfije Krasniqit? - Bota Sot
Çfarë i kërkoi polici, djali i një martiri, Vasfije Krasniqit?

Aktuale

Çfarë i kërkoi polici, djali i një martiri, Vasfije Krasniqit?

Më: 16 prill 2019 Në ora: 09:21
Vasfije Krasniqi dhe polici

E mbijetuara e dhunës seksuale nga lufta në Kosovë, Vasfije Krasniqi, ka përjetuar një moment emocional kur së fundi për të dikush pati një kërkesë të pamenduar.

Gjatë pikëkalimit kufitar shqiptar, ajo thotë se një polic, djal i një martiri, i kërkoi të dilte nga vetura vetëm për ta përqafuar.

”Duke kaluar pikëkalimin kufitar Kosovë, Shqipëri – një djalë martiri, më kërkoi të dilja nga makina vetëm për një përqafim. Kjo ishte pika kulmore e ditës sime”, ka shkruar Krasniqi-Goodman në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...