Ish deputeti i publikon Molliqajt foton me Thaçin: A me të besu ty apo fotografisë? - Bota Sot
Ish deputeti i publikon Molliqajt foton me Thaçin: A me të besu ty apo fotografisë?

Aktuale

Ish deputeti i publikon Molliqajt foton me Thaçin: A me të besu ty apo fotografisë?

Nga: A.M Më: 17 prill 2019 Në ora: 16:50
Dardan Molliqaj

Ish deputet i  Kuvendit të Kosovës, Driton Tali ka reaguar pas pretendimeve të deputetit të PSD-së, Dardan Molliqaj se deputeti i VV-së, Glauk Konjufcën, ka qenë pjesë e SHIK-ut  dhe se ka vizituar Hysri Peqani i njohur si Burdushi.  

Tali ka publikuar një fotografi të Molliqajt me presidentin e Kosovës, ku në mbishkrimin e fotos ka shkruar se “Tash a k'tij "parimorit" m'i besu a fotografisë”.

Ai ka shkruar se

Postimi i plotë:

Dardan M promë në KTV.

Mu vetëm a je konë n'ShIk - kurrë; a je konë të Burdushi - kurrë; a je konë me PDK'ën - kurrë ...

Tash a k'tij "parimorit" m'i besu a fotografisë.

Pa i çu mend te votimi i Buxhetit (thuni çka ka thonë Kadria) apo te Grupi Negociues i tezeqve etj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...