FSK bëhet me oficerë të Artilerisë së Rëndë - Bota Sot
FSK bëhet me oficerë të Artilerisë së Rëndë

Aktuale

FSK bëhet me oficerë të Artilerisë së Rëndë

Më: 19 prill 2019 Në ora: 21:36
Të sapo diplomuarit janë të parët në FSK për fushën e Artilerisë së Rëndë.

Forca e Sigurisë së Kosovës nga sot u bë me oficerë të Artilerisë së Rëndë, ku dy nëntoger diplomuan në akademitë më të njohura në Turqi.

Lajmin për diplomimin e Egzon Syla dhe Durim Behluli, është bërë i ditur me anë të një postimi në Facebook nga Ambasada e Kosovës në Turqi.

Të sapo diplomuarit janë të parët në FSK për fushën e Artilerisë së Rëndë.

Image

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...