Pacolli: Pashkët të jenë moment reflektimi për kombin tonë - Bota Sot
Pacolli: Pashkët të jenë moment reflektimi për kombin tonë

Aktuale

Pacolli: Pashkët të jenë moment reflektimi për kombin tonë

Më: 21 prill 2019 Në ora: 09:12
Behgjet Pacolli

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë për festën e Pashkëve, duke thënë se kjo festë është edhe një moment reflektimi, jo vetëm për besimtarët e krishterë, por për të gjithë shqiptarët pa dallim feje.

Pacolli ka shkruar në Facebook se kjo festë është edhe një moment reflektimi, me qëllim afrimin dhe përkushtimin më të madh si ndaj njëri-tjetrit, ashtu dhe ndaj kombit që i takojmë, për të mirën e brezave që vijnë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...