Vdes babai i ministrit - Bota Sot
Vdes babai i ministrit

Aktuale

Vdes babai i ministrit

Më: 23 prill 2019 Në ora: 16:35
Qeveria e Kosovës

Sot ka ndërruar jetë babai i Ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skënder Reçica.

Vdekjen e të atit e ka njoftuar vetë Ministri përmes një postimi në Facebook.

“Miq të nderuar,

Me dhimbje të thellë ju njoftoj se sot ndërroi jetë babai im, Feriz Reçica.Baba Feriz, me urtësi e dashamirësi na udhëzoi përherë për ta dashur atdheun e për të punuar fort e me nderë. Të tillë do ta kujtojmë e nderojmë përherë. Ju njoftoj se varrimi bëhet nesër, ora 17:00, në varrezat e fshatit Vranidoll. Të pikëlluar, Familja Reçica”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...