Konferencë me shkrimtarin nga Franca Jacques Baudouin - Bota Sot
Konferencë me shkrimtarin nga Franca Jacques Baudouin

Aktuale

Konferencë me shkrimtarin nga Franca Jacques Baudouin

Më: 23 prill 2019 Në ora: 19:29
Foto ilustrim

Në kuadër të bashkëpunimit me shtëpinë botuese “Buzuku” , Ambasada e Francës në bashkëpunim me Aleancën Franceze dhe Universitetin e Prishtinës organizon konferencë me shkrimtarin nga Franca Jacques Baudouin me temën "Franca dhe Kosova".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...