Varroset Hasan Krasniqi, i cili vrau gruan dhe renë e tij e më pas edhe vetën - Bota Sot
Varroset Hasan Krasniqi, i cili vrau gruan dhe renë e tij e më pas edhe vetën

Aktuale

Varroset Hasan Krasniqi, i cili vrau gruan dhe renë e tij e më pas edhe vetën

Më: 24 prill 2019 Në ora: 11:18
Pamje nga varrimi

Në fshatin Grashticë është varrosur Hasan Krasniqi i cili të hënën mbyti gruan dhe renë e tij e më pas vetën.

Po ashtu, sot do të bëhet varrimi edhe i anëtarëve të tjerë,  gruaja e dorasit Hysnija  do të varroset sot në ora 13:00 në varrezat e Zllatarit në Matiqan kurse gruaja e Kreshnikut Remzija në ora 16:20  në varrezat në lagjen Arbëria (Dragodan).

Vrasja e trefishtë ka ndodhur të hënën në lagjen Dardani në Prishtinë, ku mbetën të vdekur tre persona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...