Shikoni si deputeti i AAK-së i pi 10 kafe për disa sekonda - Bota Sot
Shikoni si deputeti i AAK-së i pi 10 kafe për disa sekonda

Aktuale

Shikoni si deputeti i AAK-së i pi 10 kafe për disa sekonda

Më: 24 prill 2019 Në ora: 12:14
Bekë Berisha

Bekë Berisha, deputeti i AAK-së, deklaroi se i pinë 50 kafe gjatë ditës.

Mëngjese të zakonshme me punë dhe takime thotë se i ka Berisha, derisa ka treguar se për gjatë gjithë ditës, ai në total i pi rreth 50 kafe.

Deputeti nga Istog këtë e dëshmoi edhe përmes publikimit të një video.

Ai shihet teksa nuk ‘ngopet’ me expreso.

Shikoni pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...