Haxhiu për krimin e organizuar dhe korrupsionin: Ambasadorët më nuk po mund të qëndrojnë të heshtur - Bota Sot
Haxhiu për krimin e organizuar dhe korrupsionin: Ambasadorët më nuk po mund të qëndrojnë të heshtur

Aktuale

Haxhiu për krimin e organizuar dhe korrupsionin: Ambasadorët më nuk po mund të qëndrojnë të heshtur

Nga: A.M. Më: 25 prill 2019 Në ora: 18:17
Albulena Haxhiu

Deputetja e VV-së, Albulena Haxhiu i ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që të marrinë pjesë në intervistën e  së premtes, para zyrës së Kryeprokurorit të Shtetit.

Ajo përmes një postimi në Facebook,  se “aq keq është puna me krimin e organizuar dhe korrupsionin dhe sistemin e drejtësisë që nuk vepron, sa edhe ambasadorët më nuk po mund të qëndrojnë të heshtur”.

Postimi i plotë:

Aq keq është puna me krimin e organizuar dhe korrupsionin dhe sistemin e drejtësisë që nuk vepron, sa edhe ambasadorët më nuk po mund të qëndrojnë të heshtur. Po ua thonë drejtpërdrejt të korruptuarve krimet dhe po përmendin edhe protestat paqësore si mjet për ndryshim të situatës.

Nesër, 5n'12 para zyrës së Kryeprokurorit të Shtetit!

Për drejtësi, barazi, zhvillim e mirëqenie!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...