Më mirë mos u nisni në kufirin tek Merdarja, pritje deri në 7 orë - Bota Sot
Më mirë mos u nisni në kufirin tek Merdarja, pritje deri në 7 orë

Aktuale

Më mirë mos u nisni në kufirin tek Merdarja, pritje deri në 7 orë

Më: 27 prill 2019 Në ora: 11:06
Ilustrim

Kufiri ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdare, po vazhdon të jetë më i ngadalshmi për automjetet që kalojnë nga vendi ynë për në Serbi.

Lexuesit kanë treguar se pritjet janë të gjata, nga 6 deri në 7 orë.

Kësisoj, më e rrugës do të ishte të gjenden alternativa për ta kaluar kufirin nga mërgimtarët tanë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...