Haradinaj: Lavdi e përjetshme Agimit dhe bashkëluftëtareve të tij - Bota Sot
Haradinaj: Lavdi e përjetshme Agimit dhe bashkëluftëtareve të tij

Aktuale

Haradinaj: Lavdi e përjetshme Agimit dhe bashkëluftëtareve të tij

Më: 1 maj 2019 Në ora: 15:44
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka vendosur kurora lulesh te varri i heroit Agim Selmanaj.

Haradinaj ka thënë se Selmanaj u rritë në frymën e atdhedashurisë, u ngrit në ushtar derisa vdiq për tu përjetësuar në themelet e lirisë.

Postimi i plotë:

Heroi i Kosovës, Agim Selmanaj, i rritur në frymën e atdhedashurisë, u ngrit në ushtar shembullor deri sa ra për t’u përjetësuar në themelet e lirisë së kësaj toke. Lavdi e përjetshme Agimit dhe të gjithë bashkëluftëtarëve të tij!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...