Sot protestojnë specialistët e stomatologjisë - Bota Sot
Sot protestojnë specialistët e stomatologjisë

Aktuale

Sot protestojnë specialistët e stomatologjisë

Më: 2 maj 2019 Në ora: 07:13
Ilustrim

Grupi i Specialistëve të Stomatologjisë ka njoftuar se sot duke filluar nga ora 09:30, do të protestojnë para Ministrisë së Shëndetësisë.

Sipas njoftimit, arsyeja e protestës është e njëjtë, mos punësimi i tyre në institucionet publike shëndetësore, gjegjësisht Qendrën Klinike Stomatologjike Universitare, Qendrat e Mjekësisë Familjare dhe Poliklinikat Shëndetësore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...