Ramush Haradinaj sërish ia krisë këngës: Kah po vjen moj zanë - Bota Sot
Ramush Haradinaj sërish ia krisë këngës: Kah po vjen moj zanë

Aktuale

Ramush Haradinaj sërish ia krisë këngës: Kah po vjen moj zanë

Më: 3 maj 2019 Në ora: 23:38
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka testuar edhe një herë vetën në këndimin e një kënge. Kësaj radhe ai, ia ka thënë këngës për dashuri.

Ai në një ceremoni, pa mikrofon dhe pa muzikë ka testuar zërin e tij duke kënduar këngën “Kah po vjen moj zanë”.

Jo rrallë herë Haradinaj ka provuar t’ia thotë këngës, por deri tash ka kënduar këngë rreth luftës dhe çlirimit të vendit nga Serbia.

Më poshtë gjeni videon duke kënduar Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...