Gjatë seancës së Kuvendit, deputeti merret me armë - Bota Sot
Gjatë seancës së Kuvendit, deputeti merret me armë

Aktuale

Gjatë seancës së Kuvendit, deputeti merret me armë

Më: 6 maj 2019 Në ora: 17:40
Kuvendi i Kosovës

Shpeshherë kemi parë në seancat parlamentare që deputetët nuk e kanë pasur vëmendjen aty.

Gjatë një seance parlamentare, dy deputetët e grupit parlamentar ‘6+’ duket se janë mërzitur dhe kanë filluar ta zhvendosin vëmendjen në tjera gjëra.

Kamera e media kishte kapur dy deputetët duke shikuar në telefonat e tyre armën e tipit ‘Glock’.

Image

Sipas gjitha gjasave këta dy deputetë janë, Brahim Shabani dhe Duda Balje të koalicionit ‘Vakat’, të grupit ‘6+’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...