O’Conell sot flet në FOL

Aktuale

O’Conell sot flet në FOL

Më: 8 maj 2019 Në ora: 07:18
Ruari O’Conell

Ambasadori i Britanisë së Madhe Ruari O’Conell do të jetë sot mysafir në Lëvizjen FOL.

Lëvizja Fol organizon shpesh forume ku fton personalitete nga jeta politike e vendit dhe institucionet  ndërkombëtare.

Herën e fundit mysafir te FOL ka qenë ambasadori i SHBA-ve Philip Kosnett.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat