Presidenti Hashim Thaçi flet në Samitin e Brdo-Brijunit - Bota Sot
Presidenti Hashim Thaçi flet në Samitin e Brdo-Brijunit

Aktuale

Presidenti Hashim Thaçi flet në Samitin e Brdo-Brijunit

Më: 9 maj 2019 Në ora: 09:55
Hashim Thaçi

Në Tiranë ka filluar takimi i liderëve të Samiti të Brdo-Brijunit.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do të mbajë fjalim.

Më vonë do të ketë konferencë nga Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, Presidentja e Republikës së Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic dhe Presidenti i Republikës së Sllovenisë, Borut Pahor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...