Drejtpërdrejt nga konferenca e DnV-së për zgjedhjet në veri - Bota Sot
Drejtpërdrejt nga konferenca e DnV-së për zgjedhjet në veri

Aktuale

Drejtpërdrejt nga konferenca e DnV-së për zgjedhjet në veri

Më: 12 maj 2019 Në ora: 12:42

Koalicioni i organizatave për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, po mban konferencë për medie lidhur me vëzhgimin e zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në komunat Mitrovicë e Veriut, Zubin Potok, Leposaviq dhe Zveçan..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...