Molliqaj: Do ta kalojmë pragun, në sondazhet e fundit kemi arritur në 8 % - Bota Sot
Molliqaj: Do ta kalojmë pragun, në sondazhet e fundit kemi arritur në 8 %

Aktuale

Molliqaj: Do ta kalojmë pragun, në sondazhet e fundit kemi arritur në 8 %

Më: 14 maj 2019 Në ora: 22:25
Dardan Molliqaj

Deputeti Dardan Molliqaj ka thënë se Partia Socialdemokrate po rritet me të madhe në sondazhe.

Molliqaj ka thënë se PSD dhe AAK janë partitë e vetme që po rriten në zgjedhje.

Ai thotë se në sondazhet e fundit, PSD ka dalë deri në 8 %.

“AAK edhe PSD janë partitë e vetme që po rritën. Në krejt sondazhet që janë me mbi 3 mijë të anketuar, PSD ka deri në 8 %. Jemi mbi 7 për qind në të gjitha sondazhet. Përveç neve dy partive, asnjë tjetër s’është duke u rritur. Këtë e thonë të gjitha sondazhet, por po bëhen përpjekje që të mohohen”, ka thënë Molliqaj në Debat Plus në Tv Dukagjini.

“Qe sa herë po e them që PSD do ta kalojë pragun. Kjo as që diskutohet”, shton ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...