Drejtpërdrejt nga akademia për Ukshin Hotin - Bota Sot
Drejtpërdrejt nga akademia për Ukshin Hotin

Aktuale

Drejtpërdrejt nga akademia për Ukshin Hotin

Më: 16 maj 2019 Në ora: 11:20
Akademia Përkujtimore Ukshin Hoti

Kryeministri Ramush Haradinaj bën homazhe dhe merr pjesë në akademinë politike dhe shkencore me rastin e 20-vjetorit të zhdukjes së veprimtarit Ukshin Hoti.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...