Deputetja e Vetëvendosjes: PDK e ka një siklet të madh që e krijoj këtë situatë skandaloze - Bota Sot
Deputetja e Vetëvendosjes: PDK e ka një siklet të madh që e krijoj këtë situatë skandaloze

Aktuale

Deputetja e Vetëvendosjes: PDK e ka një siklet të madh që e krijoj këtë situatë skandaloze

H.O. Nga H.O. Më 18 maj 2019 Në ora: 09:25
Flora Brovina

Deputetja e Vetëvendosjes Drita Millaku lidhur me publikimin e fotografisë pornografike në Kuvend nga deputetja e PDK-së, Flora Brovina, thotë se ky është veprim i papërgjegjshëm i PDK-së dhe vetë deputetes.

Image
Drita Millaku

“Mendoj se ky është veprim i papërgjegjshëm i PDK-së dhe i Flora Brovinës. Unë nuk mendoj se një deputete veterane do të duhej të keqpërdorej nga askush e sidomos për një çështje kaq sensitive”, thekson ajo.

Millaku thotë më tutje se PDK dhe krerët e saj mund të kenë një siklet të madh që krijuan këtë situatë skandaloze.

“Jam e bindur se  PDK dhe sidomos krerët e saj e kanë një siklet të madh dhe për këtë arsye ata e kanë krijuar një situatë të tillë skandaloze. Kjo do të shihet më vonë”, thotë deputetja Millaku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...