Gashi: Agim Kikaj, deputeti i përkushtuar - Bota Sot
Gashi: Agim Kikaj, deputeti i përkushtuar

Aktuale

Gashi: Agim Kikaj, deputeti i përkushtuar

Nga: A.SH Më: 18 maj 2019 Në ora: 21:16
Agim Kikaj

Deputeti i LDK-së, Arben Gashi kujton ish-deputetin dhe veprimtarin e LDK-së Agim Kikaj, duke e vlerësuar si deputet të përkushtuar. I mungon Llapi dhe Kosovës.

“Agim Kikaj, i mungon Llapit dhe Kosoves, deputeti i perkushtuar”, shkruan Gashi në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...