Rugova: Mbahu Kosovë, edhe në politikë ka moral! - Bota Sot
Rugova: Mbahu Kosovë, edhe në politikë ka moral!

Aktuale

Rugova: Mbahu Kosovë, edhe në politikë ka moral!

Nga: A.SH Më: 18 maj 2019 Në ora: 22:02
Naser Rugova

Deputeti i LDK-së Naser Rugova, ka thënë se edhe në politikë ka ndërgjegjie morale duke iu referuar rastit të fundit që ndodhi në Austri, ku nga një skandal korrupsioni, Zv. Kryeministrit i Austrisë dhe komplet qeveria jep dorëheqje!

Ai përmes një postimi në Facebook shkruan se, mbahu Kosovë, edhe në politikë ka moral dhe ndërgjegjie njerëzore.

"Një skandal korrupsioni i Zv. Kryeministrit të Austrisë, komplet qeveria jep dorëheqje!

Edhe në politikë ka moral dhe ndërgjegjie njerëzore!

Mbahu Kosovë"!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...