Sot shënohet 20-vjetori i masakrës së Dubravës - Bota Sot
Sot shënohet 20-vjetori i masakrës së Dubravës

Aktuale

Sot shënohet 20-vjetori i masakrës së Dubravës

Më: 22 maj 2019 Në ora: 08:11
Dubravë

Në shenjë nderimi dhe respekti për të rënët dhe të gjithë ata që përjetuan masakrën në burgun e Dubravës më 1999, të mërkurën, më 22 maj 2019, në orën 12:00, në hapësirën e burgut të Dubravës mbahet tubimi përkujtimor për shënimin e 20 vjetorit të kësaj masakre. 

Tubimi mbahet nën patronatin e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...