“Skandal serioz i Thaçit” - Bota Sot
“Skandal serioz i Thaçit”

Aktuale

“Skandal serioz i Thaçit”

Nga: A.Zh Më: 22 maj 2019 Në ora: 12:38
Hashim Thaçi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi po vazhdon ta quajë “argat të Millosheviqit”, ish-presidentin dhe kryeministrin shqiptar Sali Berisha.

Presidenti Thaçi, në një paraqitje të fundit në emisionin Open në Top Channel, ka thënë se ka gabuar që e ka marrë seriozisht Berishën.

Ai ka thënë se mund të takohet me Berishën dhe të argumentojnë deklaratat.

E cilësimet e Thaçit ndaj ish-presidentit dhe kryeministrit shqiptar, anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje Ylli Hoxha, i ka quajtur skandal, përcjell Bota sot.

Në një postim në Facebook, Hoxha ka thënë se ky është “skandal serioz” ose "budallallëk më serioz”.

“Me cilësu Presidenti i Kosovës ish-Presidentin dhe ish-Kryeministrin e Shqipërisë tradhtar është skandal serioz. Super serioz! Ose budallallëk edhe më serioz”, ka shkruar Ylli Hoxha./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...