Zyrtari i LDK-së: SHIK veçse jemi ngi, por në SHIK janë shndërruar edhe disa institucionet tjera - Bota Sot
Zyrtari i LDK-së: SHIK veçse jemi ngi, por në SHIK janë shndërruar edhe disa institucionet tjera

Aktuale

Zyrtari i LDK-së: SHIK veçse jemi ngi, por në SHIK janë shndërruar edhe disa institucionet tjera

Nga: H.O. Më: 22 maj 2019 Në ora: 21:49
Ilustrim

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj në një postim të tij në Facebook ka komentuar deklaratat e Kadri Rexhepit dhe Kadri Veselit. Ky i fundit kishte deklaruar se ‘kam me ju ngi SHIK këtë mandat’.

Gecaj thotë se ‘SHIK veçse jemi ngi e na ka dalë për hundësh, por çfarë të bëjmë kur si duket në SHIK janë shndërruar edhe disa institucionet tjera’.

Postimi i plotë:

Kadri Rexhepi: 200 mijë euro i ka marrë Kadri Veseli!

Kadri Veseli: Kom me ju ngi SHIK këtë mandat ...!

SHIK veçse jemi ngi e na ka dalë për hundësh, por çfarë të bëjmë kur si duket në SHIK janë shndërruar edhe disa institucionet tjera, pasi që në secilin vend normal e demokratik kjo deklaratë e Kadri Rexhepit do të shkaktonte tërmet politik me pasoja të pashmangshme penale!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...