“Albin Kurti pak rrenc e pak dallavergji, por jo i korruptuar” - Bota Sot
“Albin Kurti pak rrenc e pak dallavergji, por jo i korruptuar”

Aktuale

“Albin Kurti pak rrenc e pak dallavergji, por jo i korruptuar”

Nga: H.O. Më: 22 maj 2019 Në ora: 21:59
Albin Kurti

Ish mjeku i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Liri Loshi ka shkruar në Facebook se Albin Kurti ka deklaruar se e ka shit banesën 80 mijë euro dhe paratë i ka zhvendosur në Norvegji. Sipas tij, kjo e bën Kurtin pak rrenc e pak dallaverxhi, por jo të korruptuar.

Postimi i plotë:

Albushi e ka shitë banesën 80 mijë euro kishe për parti. Por po del se paret i paska zhvendosë në Norvegji. Kjo Albushin e ban pak rrenc e pak dallaverxhi. Por, jo edhe të korruptuar!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...